Initiativgruppen

Bestyrelsen bag “Sammen om Lolland-Falster” består af følgende personer:

Kirsten Sydendal, formand (valgt i 2017)
kirsten@solf.dk – 24644944

Peter Engberg Jensen, næstformand (på valg i 2018)
peter@solf.dk

Merete Meyer Madsen, kasserer (på valg i 2018)
merete@solf.dk

Niels Bjerregård (valgt i 2017)
niels@solf.dk

Mette Aagaard (valgt i 2017)
mette@solf.dk

Philip Rasmussen (på valg i 2018)
philip@solf.dk

Stine Pilt Olsen (på valg i 2018)
stine@solf.dk

Reklamer