Bestyrelsen

IMG_5289.jpg
Bestyrelsen bag “Sammen om Lolland-Falster” består af følgende personer:

Kirsten Sydendal, formand (valgt i 2017)
kirsten@solf.dk – 24644944

Peter Engberg Jensen, næstformand (valgt i 2018)
peter@solf.dk

Povl Lønberg Rasmussen, kasserer (valgt i 2018)
povl@solf.dk

Niels Bjerregård (valgt i 2017)
niels@solf.dk

Mette Aagaard (valgt i 2017)
mette@solf.dk

Philip Rasmussen (valgt i 2018)
philip@solf.dk

Stine Pilt Olsen (valgt i 2018)
stine@solf.dk

Nicolaj Sand Rasmussen (valgt i 2018)
nicolaj@solf.dk

Reklamer